B A † I S † A
تصـــــــوير تصادفي

منوي کاربري
لينك دوستان
چت بامديـــــران
جستجوگر

Google
  
            
     در كل اينترنت
     در اين سايت

آرشيو
Biography
Wallpaper Of The Animal
Batista Unleashed Book
نگاهی به : PPV.Bragging Rights

درود به طرفداران همیشگی دیو...

 

 

 

-----------------------------------------------------

 

پی پر ویو Bragging Rights نزدیکه و قهرمان جدید سنگین وزن جهان آندرتیکر باید در یک مسابقه Fatal 4way Match به مصاف قهرمانان قبلی کمربند قهرمانی : باتیستا،ری میستریو و سی ام پانک بره . آندرتیکر در پی پی و Hell in a Cell تونست در یک مسابقه هل این سل مچ ،سی ام پانک رو شکست بده و صاحب کمربند قهرمانی بشه. ۵ روز بهد در اسمک داون تئودر لانگ میخواست ریمچ این بازی رو اعلام کنه که با ورود وینس مکمن این ریمچ رو به یک مسابقه Fatal 4 Way Match بین این ۴ سوپراستار در PPV ‌Bragging Right اعلام کرد.

آندرتیکر به تازگی کمربند قهرمانی رو تصاحب کرده و او تمام سعی خودش رو برای حفظ کمربند خواهد کرد .به هر حال باید این سوپراستار در یک بازی ۴ نفره به مصاف ۴ سوپراستار بزرگ بره .حالا موضوعی که اینجا مربوطه با اینه کمتر از ۷ روز به برگزاری مسابقات Bragging Right باقی مونده چرا این ۴ استار بخصوص باتیستا و آندرتیکر خط و نشانی برای همدیگه نمی کشند . همانطور که یادتونه تو استوری لاین باتیستا و آندرتیکر هر هفته در اسمک داون شاهد خط و نشان های این دو سوپراستار بزرگ بودیم . حالا شاید این هم از برنامه های کمپانی باشه که مسابقات Bragging Rights از هیجان بالایی برخوردار باشه . البته باید دید در این هفته اسمک داون چه اتفاقاتی روی خواهد داد.

در دو هفته اخیر اسمک داون باتیستا دو هفته پیش به مصاف CM Punk رفت و در یک مبارزه یک طرفه ای که در دست باتیستا بود .CM Punk تونست با قانون کنت اوت دیو رو شکست بده. در هفته دوم هم باتیستا به مصاف ری میستریو رفت و در اونجا هم ما باز هم اثیر استوری لاین کمپانی شدیم و در یک مسابقه مزخرف بازی رو به ری واگذار کردیم. حالا باید دید در این هفته اسمک داون برای دیو چه مسابقه ای در نظر گرفته شده...

حالا باید منتظر بمونیم و چشممون رو به Bragging Rights بدوزیم...به امید ششمین قهرمانی دیو در این مسابقات....

 

---------------------------------------------------

 

"عکس منتخب پست"

 

 

---------------------------------------------------------

 

" بدرود "

[+] نوشته شده توسط فرهاد در 17:48 | |

Batista vs. Rey on Smack Down Result

سلام...

 

 

-------------------------------------------------

Rey Mysterio VS. Batista


ابتدا مستريو با تشويق تماشاچيان وارد ميشه و بعد از اون باتيستا يا سر صواي زياد تري وارد رينگ ميشه .دقيقه ي اول مسابقه بيشتر صرف قدم زدن دو استار شد . بعد از تبليغات به استاديوم بر ميگرديم .
حالا باتيستا ري رو به طرف طنابها هول ميده و ميخواد در برگشت روش كار كنه كه ري يك ضربه به ران پاي باتيستا وارد مي كنه و ميره براي 619 ، اما Dave خودشو جمع و جور كرد و يك اسپير به ري زد كه ري از رينگ خارج شد . داور شروع به شمارش كرد و ري قبل از شماره ي 10 به رينگ برگشت . حالا باتيستا ري رو به گوشه رينگ ميبره و شولدربلاك هاي هميشگي رو به ري ميزنه و بعد هم ميره براي پينفال كه روي عدد دو ري كيك اوت ميزنه . مسابقه بيشتر در اختيار باتيستا است و داره روي ري كار ميكنه . بعد از چند لحظه ري با رول آپ كردن باتيستا قصد بازگشت به مسابقه رو داره اما باتيستا اجازه كار رو نميده . حال ري ميره براي 619 و اينبار موفق ميشه اجرا كنه و حال براي West Coast Pop اقدام ميكنه .اما باتيستا اجازه ي كار رو نميده و از همونجا ميره براي باتيستا بامب كه در ري همون بالا با يك چرخش سعي در رول آپ كردن Dave رو داره كه البته موفق هم ميشه و به يك پيروزي بسيار عجيب دست پيدا مي كنه .

بعد از اين مسابقه هم Batista و ري در رينگ همو در آغوش ميگيرن كه در يك غافلگيري Punk وارد ميشه و يك GTS به مسترو ميزنه و بعد هم فرار مي كنه . Batista هم سعي كرد پانك رو بگيره كه او از رمپ ورزشگاه به بيرون رفت . در آخر هم Batista به طرف Rey رفت و در حالي كه او رو بغل كرده بود ، شو خاتمه يافت .
اين مسابقه در مدت 9 دقيقه تمام شد

--------------------------------------------

عکسهای مسابقه :

 

 

Download

-------------------------------------------------------

خب واقعا نمي دونم چه نقدي از اين مسابقه ميشه داشت و خب Batista همين يك فقره رو كم داشت كه اونم تكميل شد . به هر حال اين دوستي و در آغوش گرفتن اين دو در آخر مسابقه ،بيشتر از این نتيجه مفتضحانه ،اذيت كننده بود. فقط مي تونيم بگيم به اميد روزهاي بهتر و قهرماني در برگينگ رايتز .

 

-------------------------------------------

"عكس منتخب پست"

 

 

------------------------------------------

تا ديدار بعد بدرود

جلال

[+] نوشته شده توسط جلال در 10:57 | |

Batista Unleashed Book (قسمت چهارم)

عرض وقت بخير به همه ي طرفداران عزيز...

 

 

----------------------------------------------

جا داره واقعا بابت تاخيري كه در قرار دادن قسمت چهارم داشتم ، ازتون عذر خواهي كنم .اميدوارم كه تا پايان همراه بنده باشيد .

 

نگريستن براي مرده

من تفريحات زيادي هم در DC داشتم و همانطور كه گفتم اين تفريحات نسبت به خاطرات نامطلوب حاكم بر آنجا بسيار ناچيز بود . ما چيزي به نام اسباب بازي نداشتيم . چيزي به نام بازيهاي ويديويي و كامپيوتري وجود نداشت ، بنابراين ناچار بوديم براي تفريح به بيرون از منزل روي آوريم . در تابستانها با بازيهاي ابداعي خود ، تمام تمام شب را در كوچه سپري مي كرديم و وقتي به خانه بر مي گشتيم ، ساعت حدود 1 يا 2 صبح بود . همه ي بچه هايي كه در مجاورت وهمسايگي ما بودند نيز همين وضعيت را داشتند . من با آنها هيچ گاه حسي به نام نا امني را احساس نكردم .من با آنها متفاوت بودم چون تنها اين من بودم كه كه رنگ پوستم سفيد بود و ديگر دوستانم همه سياه پوست بودند . اما من هيچگاه اين تفاوت را احساس نكردم و هميشه خودم را با اين وضعيت وقف مي دادم . هميشه 10 يا 12 نفر از آنها با من بودند . چه براي فوتبال و چه بازيهاي ديگر .حتي من با آنها مايل ها براي رسيدن به يك استخر شناي عمومي پياده روي مي كردم. مايلهاي بسيار دور !

 همانطور كه من گفتم من تنها سفيد پوست در ميان هم سن ها و هم بازيهاي خود بودم .اما اين موضوع جزو تنها چيزهايي بود كه براي من هيچ دردسري نمي ساخت . اگر با هر سياه پوستي درگيري پيدا ميكردم ، خنجر يا چاقو ابزار آنها نبود بلكه آنها فقط به دستان خود افتخار مي كردند نه ابزار آلات ساخته شده . مادرم شهر را بسيار متفاوت تر از من ياد مي كند . با پاي خود به آنجا آمد و مطمئنم هنوز هم آنجا را دوست دارد . تمام هدف او اين بود كه يك مادر باشد و از فرزندانش دفاع كند . او خاطرات شيرين زيادي را از آنجا به ياد نمي آورد و چيزهايي زيادي براي متقاعد ساختن او براي ماندن در D.C وجود نداشت . يك بار يك درگيري در نزديكيهاي منزل ما اتفاق افتاد و شخصي قصد داشت به يك مرد شليك كند ، اما در صحنه اي فاجعه بار تير او خطا رفت و به جاي برخورد با ان مرد به يك دخترك معصوم اصابت كرد . مردم به دنبال آن مرد مي دويدند اما هنگامي كه به بزرگراه رسيدند ، او به راحتي فرار كرد . مادرم در همان لحظه با پليس تماس گرفت . او در اين زمينه هميشه پيش قدم بود . او سعي  كرد پليس را متقاعد كند كه آنها بايد از اجتماع مردم به دور آن كودك جلوگيري كنند . اين نمونه اي از آن موضوعاتي بود كه مادرم را مجبور ميساخت تا به فكر مهاجرت بيفتد .

سرانجام حدود سال 1976 بود كه مادرم براي يافتن شغل و پيدا كردن يك مكان مناسب براي زندگي به سانفرانسيسكو رفت . براي مدتي موقت من و خواهرم مجبور بوديم با والدين پدرم گذران عمر كنيم .دوران مزخرفي بود . مادربزرگم واقعا يك پيرزن خرفت و بددهن بود . من بيشتر از هر چيزي سيلي خوردن او را به ياد مي آورم و چيزي زياد ديگري را به خاطر ندارم . يكبار براي اينكه به خواهرم فحاشي كرده بودم ، يك حلقه پر از كليد را به طرف من پرتاب كرد كه دقيقا به صورتم اصابت كرد . لحظه ي بدي بود . او واقعا يك ج* ن.ده بود .

خوشبختانه من فقط چند ماه با او زندگي كردم . اول خواهرم و بعد هم من به مادرم پيوستيم . مكان جديد بسيار زيبا و خوب بود .اما ما مدت زيادي در آنجا زندگي نكرديم . (شايد كمتر از يكسال ) و اين قبل از اين بود كه پدرم براي ديدنمان به آنجا بيايد . او و مادرم قصد داشتند تا همه چيز را مرتب كنند اما در اين زمينه اختلاف سليقه داشتند . . تمام سعي پدرم اين بود كه مادرم را متقاعد كند تا به شرق برگرديم و در شهر ماريلند ( نزديك DC) زندگي كنيم . اما در اين كار موفق نبود . ما بر گشتيم اما زياد طول نكشيد ; به گفته ي مادرم فقط سه هفته ! بعد از آن سرانجام آنها از هم طلاق گرفتند و مادرم كه نتوانسته بود در شهرهايي به جز واشنگتن DC شغل مناسبي بيابد به DC بازگشت . در آن سال همه چيز به بدترين نحو ممكن پيش مي رفت و اصلا دوران خوبي را با اين نقل مكانها سپري نمي كرديم و از همه مهم تري جدايي پدرم از ما بود كه نمي دانستم از اين موضوع خوشحال باشم يا ناراحت ! در همان سالها بود كه يكي از آن سه قتل ها در جلوي حياط خانه امان به وقوع پيوست و بعد از چند مدت هم فردي ديگر در همان حوالي كشته شد . اما هنگام مرگ شخص سوم ، مادرم واقعا عزمش را جزم كرد تا آنجا را ترك كنيم . يك مرگ فاجعه برانگيزكه هر كس را از آن مكان دل خسته مي نمود . او از اينكه نكند يكي از ما نفر بعدي باشيم به شدت هراس داشت . مشكلات زيادي در آنجا وجود داشت كه باعث ميشد او نتواند در همه حال از ما مراقبت كند . ولي او از يك چيز ديگر نيز نگران بود . اينكه مكان جديدي كه ما قرار است به آنجا برويم چگونه خواهد بود .

 قتل آخر در يك جمعه شب رخ داد . مادرم در حال بيرون رفتن از منزل بود كه آن مرد بيچاره و فقير را با يك حفره در سرش جلوي درب منزل پيدا كرد . يك حفره ي بزرگ ناشي از اصابت گلوله . او سريع به خانه بازگشت و به پليس و آمبولانس اطلاع داد . 45 دقيقه بعد هم پليس و هم آمبولانس آنجا بودند . تا زماني كه آنها به آنجا برسند همه ي بچه هايي كه در همسايگي ما بودند ، بيرون آمدند و به آن مرد بينوا مي نگريستند . من و خواهرم هم آنجا بوديم . همه ي ما دور آن مرد حلقه زده بوديم و به او نگاه مي كرديم . حتي به ياد دارم كه يكي از آنها در حال گفتن جك بالاي سر آن مرد نيز بود . مردي كه مغزش از سرش بيرون زده بود . در حالي كه مادرم بسيار برآشفته بود و مدام ما را به كنار هل ميداد .

مادرم وقتي از آن شب براي ما تعريف مي كند ، اين جمله ها را مي گويد :"آن شب شما به راحتي مي توانستيد . دور يك مرد مرده بايستيد بدون اينكه هيچ احساس ترحمي نسبت به وي داشته باشيد . بدون اينكه اشكي در چشمان شما جاري گردد . به مرور زمان همه ي اين جنايات براي شما در حال عادي شدن بود و آن موقع بود كه كه بايد آنجا را ترك مي گفتيم ."

هانطور هم شد و بعد از آن اتفاق ما براي بار دوم به سانفرانسيسكو رفتيم اما اينبار براي ماندگار شدن !

 

صبر مادر در برابر ما

 من تصور مي كنم مادرم واقعا قوي بود . قوي تر از آنچه شما فكر كنيد . با محبت و مهربانتر از آنچه كه شما تصور كنيد . اما همين مادر وقتي كه ما فرزند نا خلفي بوديم ، فوق العاده عبوس و سختگير ميشد . در اين مواقع او نه تنها ما را كتك ميزد بلكه با شلاق پشتمان را نيز كبود مي كرد . گه گاه نيز ما را در بغل خود محكم نگاه مي داشت و با ضربات شديد باسن ما را سرخ مي نمود . او يك قانون بزرگ داشت و تا موقعي كه ما به اشتباه خود اعتراف نكرده بوديم، دست از كتك زدن ما بر نمي داشت .

من روزي را در سانفرانسيسكو به ياد مي آورم كه مرتكب اشتباه بدي شده بودم . به خاطر ندارم چه كار كرده بودم . به هر حال او در قبال اين اشتباه من فقط فريادي بلند در گوشم كشيد كه من هم تا حد زيادي ترسيده بودم . بعد از آن فرياد من گمان كردم او خانه را ترك كرده است و من در آپارتمان تنها هستم . بنابراين شروع به فحاشي كردم :"من از توي ج*ن* ده متنفرم" اما وقتي برگشتم او نرفته بود و آنجا ايستاده بود . اوه خداي من ! او مرا خواباند و به شدت كتك زد . بعد هم مرا بلند كرد و محكم به زمين كوبيد . اكنون اين خاطره برايم خنده آور است اما هنوز هم كبودي آن موقع بدنم را احساس مي كنم .

با همه ي اين خاطرات او واقعا با محبت و مهربان بود . او از در آغوش گرفتن ما و گفتن جمله ي "دوستت دارم" هيچ اباهي نداشت . من فكر مي كنم اين يك موضوع بسيار مهم براي والدين است . آنها بايد به كودكانشان نشان دهند كه آنها را دوست دارند .

-----------------------------------------

"عکس منتخب پست"

 

 

-----------------------------------------

منتظر قسمت پنجم باشید .

خدانگهدار

[+] نوشته شده توسط جلال در 13:26 | |

New Wallpaper & Moro Photos

سلام دوستان...

 

 

-----------------------------------------------------------

 

عکسهای باتیستا تو سواحل میامی ...

 

 

Download

 

---------------------------------------------------

 

دوستان عزیز براتون ۱ والپیپر از دیو درست کردم. امیدوارم خوشتون بیاد...

 

 

600 * 800

 

768 * 1024

 

960 * 1280

 

----------------------------------------------------------

 

 امیدوارم از این پست کوتاه خوشتون اومده باشه...

[+] نوشته شده توسط فرهاد در 7:46 | |

WWE Friday Night Smackdown Video - 2009/10/09

سلام

ویدئو اسمکدان این هفته رو براتون در حجم کم اماده کردم.


Batista vs. CM Punk


اطلاعات ویدئو :

‌‌‌کیفیت تصویر : 64 KBps | کیفیت صدا : 32 Kbps | فرمت تصویری : AVI | رزولوشن : 240 * 320

سرور : RapidShare.Com


دانلود مسابقه در 2 پارت »» | حجم : 6 MB :: لینک دانلود 1 | لینک دانلود 2


نکته در مورد ویدیو : برای دیدن ویدیو حتما باید هر 2 قسمت را دانلود کنید.

[+] نوشته شده توسط جلال در 16:31 | |

نتایج اسمکداون 9 اکتبر وری ویوی از I Walk Alone

سلام خدمت دوستان عزیز ...

 

 

 

-------------------------------------

اسمکداون این هفته در Trenton واقع در نیوجرسی آمریکا برگزار شد . در اول توسط کامنترهای مسابقاتی که مققر شده در امشب برگزار بشه معرفی میشه . Y2j Vs. 619 و Batista Vs. Punk در مین اونت . در ابتدا تدی لانگ در رینگ دیده میشه . او اول به تیکر برای پیروزی در هل این ا سل تبریک میگه . بعد هم از مسابقه ای که در رائ این هفته مشخص شد حرف میزنه که طی اون قراره سینا به مصاف رندی بره . بعد هم پیشاپیش ورود سینا به SD رو خوش آمد میگه . در همین بین صدای پانک شنیده میشه که به نوعی صحبتهای تدی رو قطع می کنه. تماشاچیا هم او بو می کنند . پانک میگه : خنده داره که منیجرSD داره از راء حرف میزنه . پانک ادامه میده :"اسمداون به سینا احتیاجی نداره و الان نکته ی مهم اینه که من دوباره باید برای WHC تایتل شات بگیرم . NJ یک شهر نفرین شده است که باعث شده که من امشب در مقابل باتیستا قرار بگیرم . من یک ریمچ با تیکر با یک شرط ضمن عقد می خوام و اون شرطم اینه که مسابقه submission match باشه ." پانک به تدی میگه" داور مسابقه باید Scott Armstrong باشه در ضمن اینکه تو هم باید در کنار رینگ حضور داشته باشی ." حالا تدی میخواد جواب پانکو بده که اینبار صدای موزیک وینس مکمن به صدا در میاد و او هم مثل همیشه مانند یک جوان ولگرد رمپ ورزشگاه رو طی میکنه و به رینگ میاد ضمن اینکه مردم او رو به شدت تشویق می کنند.
تدی لانگ با نوعی چاپلوسی وینس رو معرفی می کنه ولی وینس در جواب اینکار او میگه تو هنوز داری امتحان پس میدی . در همین حال وینس میگه من برای PPVجاری یک مسابقه در نظر گرفتم .که طی اون تیکر باید برای حفظ کمربندش به مصاف باتیستا و ری مستریو و پانک بره .

 

--------------------------------------

در اواسط شو این هفته نوبت به حضور تیکر در رینگ میرسه . Chimel اونو معرفی میکنه و تیکر هم وارد میشه . ابتدا در مورد قهرمانیش صحبت می کنه و اینکه چطور پانک رو شکست داده .

بعد هم در مورد مسابقه ی مقرر شده در برگینگ رایتز سخن می گه . او میگه روح ری رو خواهد گرفت و توانایی های باتیستا هم کاری از پیش نخواهد برد و در آخر هم خطاب به این سه نفر جمله ی خودش رو میگه : Rest In Peace .

(گویا دوباره خط و نشان های تیکر و باتیستا داره شروع میشه)
 

CM Punk Vs. Batista


نوبت به مسابقه ی آخر و مین اونت میرسه . ابتدا اینترانس باتیستا پخش میشه و او وارد میشه . . بعد هم پانک میاد . قبل از اینکه زنگ شروع مسابقه به صدا در بیاد باتیستا به طرف پانک می دوه و پانک هم فرار می کنه . بعد از یک تعقیب و گریز پانک به رینگ میاد و از همونجا به باتیستا کیک میزنه اما بعد از چند لحظه باتیستا می تونه با قدرتی که داره به بازی برگرده . بعد از چند لحظه بازی باز هم به بیرون از رینگ کشیده میشه که در اونجا پانک قصد اجرای Crossbody رو داره که باتیستا بهش این اجازه رو نمیده و در بیرون از رینگ باتیستا میخواد یک باتیستا بامب به پانک بزنه که پانک باز هم با زیرکی فرار میکنه و به رینگ میاد . باتیستا یک نگاه نا امید کنننده به پانک میکنه .
در دقیقه 5:44 هستیم . باتیستا یک سوپلکس به پانک میزنه و بعد هم در گوشه ی رینگ بر روی او کار میکنه . دوباره مسابقه دست پان میفته و در گوشه ی رینگ چند کیک محکم به باتیستا میزنه . جلوتر میریم و باتیستا قصد داره قوزک پای پانک رو قفل کنه ولی پانک باز هم فرار میکنه . باتیستا میخواد بلند شه که با یک لگد محکم از جانب پانک روبرو میشه . بعد از چند لحظه پانک قصد داره یک چین لاک بزنه که باتیستا مقاومت میکنه اما بلافاصله یک swinging neckbreaker دریافت میکنه میره برای کاور که روی دو باتیستا کیک اوت میزنه . حالا پانک با د لاک باتیستا رو قفل میکنه . اما بعد از چند لحظه باتیستا با تشویق حضار ورزشگاه هد لاک پانک رو به یک اسلم تبدیل میکنه . بعد پانک رو به گوشه ی رینگ میبره و با شانه به شکم او ضربه وارد میکنه . بعد هم سریعا یک پاوراسلم زیبا به پانک میزنه و میره پین که روی دو پانک بلند میشه . پانک بلند میشه و در یک رفت و برگشت یک ضربه در گوشه ی رینگ به گردن باتیستا وارد میکنه . حالا پانک گردن باتیستا رو گرفته و می خواد اونو به زمین بکوبه اما باتیستا این اجازه رو نمیده ولی باز هم پانک دست بردار نسیت واینبار یک ضربه ی محکم تر دیگه به گردن باتیستا وارد میکنه . حالا پانک باز گردن باتیستا رو گرفته و میخواد فن قبلی رو اجرا کنه اما اینبار هم باتیستا بلاک میکنه و یک اسپاین باستر سنگین به پانک میزنه و پانک از همونجا خودشو به بیرون از رینگ میکشونه باتیستا هم دنبالش میره . حالا باتیستا سعی داره یک باتیستا بامب در خارج ازرینگ بزنه که پانک از طنابها میگیره و بعد هم یک کیک سنگین به Dave میزنه و خودشو به داخل از رینگ میکشونه . داور شمارش رو آغاز میکنه . باتیستا در خارج از رینگ افتاده و نمی تونه سر شماره ی 10 خودشو به رینگ برسونه و به این ترتیب باتیستا با قانون کاونت اوت بازی رو واگذار میکنه . این مسابقه در مدت 11:24 انجام شد .
بعد از اعلام داور باتیستا وارد رینگ میشه و یک Batista Bomb هم نثار پانک میکنه و آهنگ باتیستا در حالی که دستاش رو بالا برده ، پایان بخش شو هست .

عکسهی این مسابقه رو از لینک زیر تصویر می تونید دانلود کنید :

 

 

**Dawnload**

----------------------------------------

عکس منتخب پست

 

 

--------------------------------------

 

امیدوارم تا حدی جبران این بیکاریهای شده باشه !

 شاد و پیروز باشید

[+] نوشته شده توسط جلال در 14:4 | |

Hell in a Cell 2009 Video's

سلام دوستان

این ویدیو ها باید زودتر قرار میگرفت که متاسفانه بلاگفا خراب بود و تا امروز طول کشید.

براتون مسابقه باتیستا در این پی پی وی رو در 2 حجم مختلف اماده کردم.Chris Jericho & Big Show vs. Batista & Rey Mysterio

اطلاعات ویدئو : ( 1 )

‌‌‌کیفیت تصویر : 256 KBps | کیفیت صدا : 64 Kbps | فرمت تصویری : AVI | رزولوشن : 352 * 624

سرور : MediaFire.Com

 

اطلاعات ویدئو : ( ۲ )

‌‌‌کیفیت تصویر : 64 KBps | کیفیت صدا : 32 Kbps | فرمت تصویری : AVI | رزولوشن : 240 * 320

سرور : MediaFire.Com


1. دانلود مسابقه در یک پارت »» | حجم : 50 MB :: لینک دانلود
2.
دانلود مسابقه در  3  پارت »» | حجم :  9  MB :: لینک دانلود 1 | لینک دانلود 2 | لینک دانلود 3


نکته در مورد ویدیو دوم: برای دیدن ویدیو حتما باید هر 3 قسمت را دانلود کنید.

[+] نوشته شده توسط جلال در 13:48 | |

Hell in a Cell Result

عرض احترام به دوستان...

 

پی پر ویو هل این سل هم برگذار شد و طی آن باتیستا و ری میستیریو به مصاف بیگ شو و کریس جریکو رفتند .دوستان عزیز با اخبار این رویداد در خدمتتون هستم...

 

 

Download Pic

 

زنگ شروع مسابقه به صدا در میاد.کریس جریکو و ری آغاز کننده مسابقه هستند.جریکو با چند ضربه پیاپی به ری بازی رو در دست میگیره .ری موفق به زدن چند ضربه و یک Monkey flip میشه و حالا ری با باتیستا تگ میشه .دیو بعد از چند مشت Shoulder Block به جریکو میزنه.دیو جریکو رو به گوشه رینگ میبره و ضربات سهمگینی رو به جریکو وارد میکنه و حالا بیگ بوت از دیو .دیو کریس رو به گوشه رینگ میبره و با ری تگ میشه .ری Drop Kick میزنه و بعد از چند ضربه دوباره جاشو به باتیستا میده .دیو بعد از چند مشت به سر جریکو فن Suplex رو میزنه و میره برای کاور اما جریکو سر شماره ۲ بلند میشه .دیو تو به جریکو Shoulders میزنه.کریس جریکو با بیگ شو تگ میشه .ری دستوشو به شونه باتیستا میزنه و با دیو تگ میشه .حالا بیگ شو بعد از چند ضربه محکم بازی رو در دست میگیره .بیگ شو Big Boot میزنه و ری رو به گوشه رینگ میفرسته و چند ضربه به سینه ری میزنه .بیگ شو با سرش چند ضربه به ری میزنه.نقاب ری در حال در اومدنه .ری سعی داره که نقابشو درست کنه .بیگ شو جاشو با جریکو عوض می کنه .جریکو به ری Chin Lock میزنه .ری با استفاده از طنابها روی کریس جریکو میپره و حالا کلوزلاین از ری .کریس جریکو در یک لحظه میتونه نقاب ری رو از سرش برداره.ری به سرعت با باتیستا تگ میشه.دیو وارد رینگ میشه و بعد از چند مشت به جریکو SideWalk Slam میزنه و میزه برای کاور اما جریکو سر شماره ۲ بلند میشه.جریکو میخواد به دیو Cross Body بزنه اما دیو با یک Spear سنگین از جریکو پذیرایی میکنه .حالا دیو دستهاشو به بالا میبره و Thumbs Down .دیو میخواد به جریکو باتیستا بمب بزنه اما بیگ شو وارد رینگ میشه .باتیستا به بیگ شو SpineBuster میزنه .حالا جریکو به دیو Code Breaker میزنه و کاور میکنه اما دیو اجازه این کار رو به جریکو نمیده و سر شماره ۲ بلند میشه .حالا جریکو با بیگ شو تگ میشه.بیگ شو به باتیستا Chock Slam میزنه و کاور میکنه ۱...۲ ری از بالای طنابها روی بیگ شو میپره و مانع پین شدن دیو میشه و حالا ری با چند ضربه بازی رو در دست میگیره و موفق به زدن DDT به بیگ شو میشه .جریکو وارد میشه و ری موفق به زدن ۶۱۹ به جریکو میشه جریکو به سختی خودشو به بیگ شو میرسونه اما باتیستا وارد رینگ میشه و اسپیر میزنه .حالا ری به بالای طنابها میره بیگ شو تو رینگ هست و ری مپیره ولی با ضربه ی knockout punch  از جانب بیگ شو  مواجه میشه . بیگ شو میره برای پینفال و۱...۲...۳.

 

برنده مسابقه : بیگ شو و کریس جریکو.

 

--------------------------------------------------

 

بدرود.

 

[+] نوشته شده توسط فرهاد در 7:59 | |

WWE Friday Night Smackdown Video's - 2009/10/2

با سلام

بخاطر تاخیر در اپدیت عذر میخوام. ویدیو این هفته اسمکدان رو در ۲ حجم مختلف برای شما عزیزان اماده کردم.

 

 

Batista vs. Kane

 

اطلاعات ویدئو : ( 1 )

‌‌‌کیفیت تصویر : ۲۴۵ KBps | کیفیت صدا : ۶۴ Kbps | فرمت تصویری : WMV | رزولوشن : 240 * 320

سرور : MediaFire.Com

 

اطلاعات ویدئو : ( ۲ )

‌‌‌کیفیت تصویر : ۹۶ KBps | کیفیت صدا : ۳۲ Kbps | فرمت تصویری : WMV | رزولوشن : 240 * 320

سرور : MediaFire.Com

 

۱.   دانلود مسابقه در یک پارت »» | حجم : 25 MB :: لینک دانلود

۲.   دانلود مسابقه در یک پارت »» | حجم :  ۷ MB  :: لینک دانلود

 

[+] نوشته شده توسط جلال در 17:46 | |

Batista vs. Kane SD Result & More News

سلام دوستان...

 

 

---------------------------------------------------------

 

 آهنگ زیبای I Walk Alone به صدا در میاد و باتیستا در میان تشویق تماشاگران حاضر در ورزشگاه وارد رینگ میشه، گریشام و جیم راس در رابطه با اسمک داون سال ۲۰۰۵ صحبت می کنند که باتیستا و ری میستریو تونستند با شکست MNM صاحب کمربند wwe Tag Team بشند و حالا این دو سوپراستار به مصاف کریس جریکو و بیگ شو میرند تا دوباره شانسشون رو برای قهرمانی امتحان کنند...

زنگ شروع مسابقه به صدا در میاد.باتیستا در همان ابتدا کین رو به گوشه رینگ میبره و چند ضربه به کین میزنه. چارلز رابینسون داور مسابقه باتیستا رو از کین جدا میکنه .کین به دیو سیلی میزنه و یاتیستا رو به گوشه رینگ میبره و میخواد به دیو کلوزلاین بزنه اما باتیستا اجازه این کار رو به کین نمیده و چند مشت محکم به کین میزنه حالا کین به آرنج ضربه محکمی به دیو میزنه و حالا کلوزلاین از کین و میره برای کاور اما باتیستا سر شماره ۱ بلند میشه .کین Head Lock رو روی باتیستا اجرا میکنه اما دیو موفق به شکستن قفل میشه .کین به باتیستا DDT میزنه و کاور میکنه ولی دیو سر شماره ۲ بلند میشه.کین روی بازوی باتیستا کار میکنه و حالا DDT با بازوی باتیستا و یک قفل بر روی دست باتیستا انجام میدهد . گریشام در مورد عمل بازوی باتیستا صحبت میکنه و یاد آور میشه که دیو از این ناحیه ۲بار دچار مصدومیت شده.باتیستا میتونه بلند بشه و حالا هر دو استار در رینگ ایستاده اند باتیستا چند ضربه به کین میزنه و حالا هر دو کج کار همزمان به همدیگر بوت میزنند .حالا هر دو بلند میشند .باتیستا Shoulder Block به کین میزنه .کین بلند میشه و بازی به گوشه رینگ کشیده میشه کین چند ضربه به دیو میزنه و به بالای طنابها میره و به دیو کلوزلاین میزنه حالا دستشو به نشانه زدن Chock Slam بالا میبره ،باتیستا برمیگرده و با یک اسپاین باستر سنگین از کین پذیرایی می کنه.دیو میره برای کاور اما کین سر شماره ۲ بلند میشه.باتیستا سر کین رو لای پاهاش قرار میده تا باتیستا بمب بزنه اما کین دیو رو به گوشه رینگ میبره و بعد از چند ضربه محکم یک کلوزلاین سنگین میزنه .کین بالای طناب میره و مشت های پیا پی به صورت دیو میزنه باتیستا کین رو بلند میکنه و میخواد پاور بمب بزنه اما کین اجازه این کار رو نمیده .حالا کین میخواد به دیو Chock Slam بزنه اما باتیستا اجازه نمیده و باتیستا بمب به کین میزنه و میره برای کاور.۱...۲...۳.

چارلز رابینسون دست باتیستا به نشانه پیروزی به بالا میبره.

 

 

Download Pic 

 

------------------------------------------------

 

" More News "

 

باتیستا در House Show اسمک داون در تاریخ ۰۹/۲۴/۹ در شهر مادرید اسپانیا تونست کریس جریکو رو شکست بده.

 

 

در Power 25 این هفته باتیستا در رده 14 # قرار داره که نسبت به هفته قبل ۳ پله صعود کرده.

 

-----------------------------------------------------------

 

" عکس منتخب پست "

 

 

-------------------------------------------

 

" خدانگهدار "

 

[+] نوشته شده توسط فرهاد در 6:9 | |

پیش نمایش کامل هوم ویدیوی Batista

سلام.

 

 

-------------------------------------------

همونطور که می دونید کاور هوم ویدیوی Batista به نام I Walk Alone توسط وبسایت رسمی Amazon منتشر شده و قراره فروشش در تاریخ 20 اکتبربه قیمت 25.99$ ، آغاز بشه . شاید در جریان باشید که ابتدا قرار بود این Home Video در تاریخ 13 اکتبر آماده ی فروش بشه و همچنین قرار بر این بود که با نام Unleashed روانه ی بازار بشه اما خب گویا دچار تغییراتی شد که هم نام اون عوض و هم تاریخ نشر به تعویق افتاد . به هر حال هدفم از این پست ، نوشتن مقاله ای کامل در مورد محتویات این بیوگرافی تصویری هست که فکر می کنم اونقدر جالب باشه که شما رو برای دیدن این 3 DVD ، اماده کنه .

-------------------------------------------هوم ویدیوی پیش رو به کارگردانی کمپانی Wwe و به سرپرستی "جیم رابرتز" می باشد . همچنین کمپانی با قرار دادی که با شرکت Amazon عقد کرده ، حق فروش این هوم ویدیو را به این کمپانی واگذار نموده است که با هماهنگی های لازم ، مقررشده است حداکثر تا تاریخ 20 اکتبر 2009 مصادف با 28 مهرماه 1388 شمسی ، روانه ی بازار گردد .

بررسی دیسک اول :


در این دیسک ابتدا به ساکن به زندگی شخصی Batista اشاره شده است که با مصاحبه با Dave و خویشاوندان نزدیک وی ، زمان کودکی و دوران سپری شده تا دبیرستان را برای ما نقل می کند . در این قسمت بر روی کشوری پدری Batista یعنی فیلیپین و همچنین زندگی او در شهر واشنگتن DC اشاره ی بیشتری می شود .
همانطور که جلو می رویم با موضوعی به نام " دبیرستان " برخورد می کنیم که دوران و خاطرات Dave در دبیرستان نقد خواهد شد .
موضوع "بانسر" یکی دیگر از موضوعات مهم بررسی شده در این دیسک می باشد . کلمه ی بانسر به معنای فردی است که مامور سرکوب اخلال گری هست و از همین روی Batista در این قسمت به تعریف خاطرات خود در غالب این شغل خطرناک می پردازد .
کمی جلوتر می رویم و Batista باید برای بیننده از اولین همسر خود یعنی Angie سخن بگوید . سخنان تلخ و شیرینی که بیننده را مشتاق به دیدن ادامه ای دیسک می نماید . بعد از این قسمت هم نوبت به تعریف چگونگی شروع دوران حرفه ای Batista ، می شود که از مهم ترین موضوعات این بخش می توان به آشنایی Batista با مرکز تمرینی Wild Samoan ، اشاره کرد . عرائض Batista در مورد اولین شخصی که به شهرت او کمک کرد می تواند از قسمتهای مهم این مجموعه باشد . سپس ورود Batista در 2 مارچ 2001 به اولین مرکز حرفه ای و شناخته شده ی کشتی ، یعنی لیگ OVW و فعالیت با نام Leviathan در این لیگ مورد بررسی قرا می گیرد . Batista به تگ تیم شدن یک روزه با اسطوره ی WCW یعنی Diamond Dallas Page اشاره می کند . همچنین به شکست "داگ باشم" به Dave و اولین قهرمانی Batista در OVW پرداخته می شود .
بعد از سپری شدن زمان اختصاص یافته به لیگ OVW ، نوبت به شرح چگونگی ورود به معتبرترین لیگ کشتی حرفه ای یعنی World Wrestling Entertainment با نام Deacon Batista خواهد رسید . در این موضوع هم نگاهی به نقش D-Von Dudley در حضور Batista در Wwe می شود .
بعد از این قسمت هم دوران پر فراز و نشیب و سه ساله ی Evolution مورد نقد قرار می گیرد و طی یک مصاحبه ی اختصاصی با اعضای این گروه یعنی The Game و Ric Flair و Orton ، به بیان دیدگاه های آنها در مورد Batista ،اشاره می گردد .
دریک بخش اختصاصی و جدا ، درگیریهای بین Batista و The Game و طبعات فوق العاده مثبت آن برای کمپانی، مورد ارزیابی Batista و بقیه ی کارشناسان امر از جمله اندرسون و خود Tripleh ، قرار میگیرد . بعد از این قسمت هم ، موضوعات خانوادگی Batista و تاثیرات متقابل آن بر زندگی شخصی و حرفه ای Dave را ، از زبان وی خواهید شنید .
در ادامه از موضوعاتی همچون موضوعات خانوادگی وروابط Dave و همسرانش ، بیشتر مطلع خواهیم شد.
بعد از این موضوع عرصه ای جدید از زندگی حرفه ای Batista مورد نقد قرار گرفت یعنی ورود او به اسمکداون و محبوبیت فوق العاده و تکرار نشدنی او در این براند .
این هوم ویدیو را نمی توان بدون تراژدی Eddie دنبال کرد و در یک قسمت جداگانه صحبتهای Batista را در مورد دوست و همکار صمیمی اش خواهیم شنید . همچنین که ویدیوی تکریم Eddie توسط Batista در هفته ی بعد از فوت Eddie نیز به طور کامل پخش خواهد شد .
نوبت به یکی از سوزناکترین قسمتهای این هوم ویدیو میرسد . حمله ی Mark Hennry در ابتدای سال 2006 و خداحافظی Dave با قهرمانی . همچنین که در این بخش Batista به درمان خودش به روش های سنتی اشاره خواهد کرد .
در بخش بعد به زندگی خود در 6 ماه مصدومیت و و اموری که انجام گرفته ، خواهد پرداخت و در یک بخش هم Dave در رابطه با القاب خود Unleashedو The Aniaml سخن خواهد گفت .
در همین بین نوبت به توضیحات مختصر Batista در رابطه با کتابش و مقطع نویسندگی و همچنین بازتاب این کتاب در بین هوادارنش ، صحبت می کند .
در ادامه و در یک بخش جالب Batista به دورانی که به عنوان بزرگترین نجات غریق منطقه انتخاب شد ، اشاره خواهد کرد .
و در آخر هم موضوعات جالب دیگری از زندگی Batista به نمایش در خواهد که به مهمترین و جالب ترین آنها اشاره شد . همچنین در بخشی هم صحبتهایی از رابطه ی Batista با چاوو بعد از مرگ Eddie و ملاقات و رابطه ی Batista با Alonzo Mourning مطرح می شود و نا گفته هایی دیگر در رابطه ی با زندگی شخصی وی که باید منتظر نشست تا دیسک اول این هوم ویدیو را به طور کامل دید و از آن ناگفته ها اطلاع یافت .

بررسی دیسک دوم

این دسیک مسابقات Batista را از مهم ترین مسابقه ی وی برای OVW و اولین قهرمانی حرفه ای وی آغاز و به آخرین مسابقه ی مهم او در سال 2005 با Eddie گوئررو ختم می کنند . لیست کامل مسابقات پخش شده در این دیسک را بدون توضیح اضافی در زیر می بینید .

OVW Heavyweight Championship Match
Leviathan vs. “The Machine” Doug Basham
Ohio Valley Wrestling – November 28, 2001

Batista vs. Kane
Armageddon – December 15, 2002

Batista vs. Shawn Michaels
Armageddon – December 14, 2003

World Tag Team Championship Tables Match
Batista & Ric Flair vs. The Dudley Boyz
Royal Rumble – January 25, 2004

Batista vs. Chris Jericho
Vengeance – July 11, 2004

30-Man Royal Rumble Match
Royal Rumble – January 30, 2005

World Heavyweight Championship Match
Batista vs. Triple H
WrestleMania 21 – April 3, 2005

Hell in a Cell Match for the World Heavyweight Championship
Batista vs. Triple H
Vengeance – June 26, 2005

No Holds Barred Match for the World Heavyweight Championship
Batista vs. JBL
SummerSlam – August 21, 2005

World Heavyweight Championship Match
Batista vs. Eddie Guerrero
No Mercy – October 9, 2005بررسی دیسک سوم :

ظاهرا گذشت چند ماه از حضور نه چندان درخشان Dave بعد از مصدومیت او در سال 2006 ، در این هوم ویدیو نیز جایی نداشته و اولین مسابقه ی این دیسک ، دومین قهرمانی Batista را نمایش خواهد گذشت . در انتها هم بعد از نمایش جذاب ترین مسابقات Batista در یک برهه ی زمانی 2 ساله ، این هوم ویدیو نیز با مسابقه ی زیبای Batista و Randy در آرماگدون 2008 خاتمه خواهد یافت . لیست این مسابقات را نیز در زیر مشاهده می کنید :


World Heavyweight Championship Match
Batista vs. King Booker
Survivor Series – November 26, 2006

Triple Threat Match for the World Heavyweight Championship
Batista vs. King Booker vs. Finlay
Smackdown! – December 1, 2006

World Heavyweight Championship Match
Batista vs. The Undertaker
WrestleMania 23 – April 1, 2007

Steel Cage Match for the World Heavyweight Championship
Batista vs. Edge
One Night Stand – June 3, 2007

World Heavyweight Championship w/ Special Referee “Stone Cold” Steve Austin
Batista vs. The Undertaker
Cyber Sunday – October 28, 2007

6-Man Tag Team Match
Batista, Triple H & Ric Flair vs. Randy Orton, Edge, & Umaga
Raw – December 10, 2007

Batista vs. John Cena
SummerSlam – August 17, 2008

Batista vs. Randy Orton
Armageddon – December 14, 2008


مطمئنا دیسک اول این هوم ویدیو به دلیل اینکه ناگفته هایی را بازگو خواهد کرد ، از اهمیت ویژه تری برخوردار است .

(این مطلب به طور مشترک در اینجا و در اولین تالار گفتگوی کشتی کچ ایران درج شده است)

---------------------------------------

"عکس منتخب پست"

 

 

-------------------------------------

امیدوارم از این پست هم خوشتون اومده باشه .

موفق باشید

[+] نوشته شده توسط جلال در 11:53 | |

Smsck Down Result.Photos

درود فراوان بر شما...

 

 

 

------------------------------------------------------------

 

دوستان عزیز با اخبار اسمک داون این هفته در خدمتتون هستم.

 

بعد از وارد شدن بیگ شو و کریس جریکو ، باتیستا در میان تشویق شدید تماشاگرا وارد رینگ میشه. کریس جریکو بیرون از رینگ ایستاده بازی رو تماشا می کنه .زنگ شروع مسابقه به صدا در میاد و دیو با یک آلبو از بیگ شو پذیرایی می کنه حالا بیگ شو بعد از چند ضربه و یک بیگ بوت بازی رو در دست میگیره .بیگ شو قفلی رو بر روی باتیستا انجام میده اما دیو خودشو آزاد میکنه.حالا بیگ شو میخواد فن آیریش وایپ به باتیستا بزنه اما دیو با یک بیگ بوت سنگین مانع این کار بیگ شو میشه .حالا باتیستا بعد از چند ضربه و یک اسلم بازی رو در دست میگیره .باتیستا میره برای باتیستا بمب اما موفق نمیشه .باتیستا قفلی رو بر روی پای بیگ شو انجام میده.کریس جریکو دخالت می کنه ولی باتیستا بعد از اسپاین باستری که به جریکو میزنه یک قفلی رو بر روی پای جریکو انجام میده. این مسابقه با DQ به نفع باتیستا به اتمام میرسه.

 

 

 

Download Pics 

 

در بک استیج مصاحبه ای با دیو ترتیب داده میشه : تو در هل این سل به مصاف بیگ شو و جریکو خواهی رفت و یار تو ؟   باتیستا : من یک یار در این مسابقه دارم اون هم کسی نیست جز ری میستریو.

 

 

 

خوب PPV Hell In A Cell هم برای ما مشخص شد و ما باید شاهد هم تیم بودن ری و باتیستا باشیم. در طی ۲هفته ای که باتیستا به اسمک داون برگشته.در هفته اول به مصاف کریس جریکو رفت و تونست با شکست جریکو رینگ رو ترک کنه.در این هفته نیز به مصاف بیگ شو رفت و در مقابل بیگ شو نیز پیروز شد. از اون طرف هم ری میستریو به میادین رینگ برگشت و حالا با هم تیم هستند و در هل این سل به مصاف دارندگان کمربند یونیفاید تگ تیم خواهند رفت...

 

------------------------------------------------------

 

" عکس منتخب پست "

 

 

-------------------------------------------------

 

" بدرود "

[+] نوشته شده توسط فرهاد در 7:9 | |

WWE Friday Night Smackdown Video - 2009/9/25

با سلام

بنده نویسنده جدید این وبلاگ (پدرام) هستم و از این بعد در بخش ویدیو فعالیت میکنم.

برای اولین پست ویدیو این هفته اسمکدان رو برای شما اماده کردم.کیفیت تصویر : 512 kbps | کیفیت صدا : 64 kbps | فرمت تصویری :  AVI |  رزولوشن : 240  * 426

سرور : MediaFire.Com

دانلود مسابقه در یک پارت »» | حجم : 52 MB :: لینک دانلود

همچنین در اسمکدان این هفته باتیستا پارتنر خودش رو برای مسابقه با جریکو و بیگ شو, ری میستریو اعلام کرد و قرار است که در پی پی وی بعدی یعنی Hell in a Cell این دو گروه مقابل هم قرار بگیرند.

----------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم مورد قبول شما واقع شده بشه .

خدانگهدار .

[+] نوشته شده توسط جلال در 2:23 | |

News & Dawload & More

سلام خدمت همه ی دوستان ...

 

 

 

-----------------------------------

 

بعد از حدود یک هفته با دو خبر و دانلود آخرین مسابقه ی Batista  و Randy Orton در چهارچوب راء هفته ی پیش در خدمت شما هستم .

 

اولین خبر در رابطه با اسمکداون این هفته میشه که حتمی میدونید Batista با قانون DQ موفق به شکست Big Show شد . اما در قسمتی از بک استیج این هفته Josh Mathews یک مصاحبه با Dave انجام داد که در این مصاحبه Batista گفت :" درسته که Y2J و Bigshow یک تیم هستند اما من هم برای خودم یک پارتنر دارم  و اون شخص هم کسی نیست جز 619 ." اما صرفنظر از این گفته  ی Dave ، گفته میشه rey Mesterio بعد از یک تعلیق 30 روزه در اوایل اکتبر بر خواهد گشت که البته تا اون موقع مسابقات   Hell In A Cell انجام شده اما منبع "رستلینگ آبسرور نیوزلتر" تا الان مسابقه ی Batista & Mesterio Vs. Y2J &  BigShow رو در مسابقات Hell In A Cell تایید کرده که باید ببینیم تا چه حد این تایید ، صحت داره.

 

یک خبر بدی هم که متاسفانه باید مطرح کرد اینه که مسابقه ی سوم Hell In A Cell هم مشخص شد . یعنی همون مسابقه ی Taker در مقابل Punk . با این حال عملا شانس حضور Dave در یک مسابقه ی Hell In A Cell از بین رفت .

 

خبر سوم هم مطلبی در مورد بازگشت دادن عجولانه ی Dave از سوی کمپانی Wwe هست که توسط منبع پرو رستلینگ منتشر شده . متن این خبر به شرح زیر است :

تصمیم WWE مبنی بر بازگشت Batista را می توان یک تصمیم عجولانه و تجاری قلمداد کرد . عدم وجود یک مین اونتر مناسب برای SD مخصوصا با مصدومیت Edge و تعلیق یک ماهه ی Rey Mesterio و از همه مهم تر قادر نبودن Taker برای حضور مستمر در کمپانی ، فکر بازگشت Batista به SD را در سر مسئولین Wwe پروراند .  به گزارش این سایت خبری یکی از شروطی که Batista زودتر از موعد مقرر بازگشت ، حضور فقط در شوهای تلوزیونی و PPV ها بود نه در هاوس شو ها تا بتواند به آرامی دوره ی نقاهت مصدومیت خود رو بگذراند . بنابراین اگر WWE در جستجوی یک استار تمام وقت برای شرکت در تورهای بین المللی و هاوس شوه هاست ، Batista نمی تواند گزینه ی مناسبی باشد چرا که هنوزمصدومیتهای پیاپی او به طور کامل مرتفع نشده است اما متاسفانه با برنامه هایی که برای وی در تورهای جانبی WWE  در نظر گرفته شده باز هم امکان تشدید مصدومیت های او است .

 

------------------------------------------

 

خب در این قسمت هم به در خواست دوستان ویدیوی اولین مسابقه ی Batista در بازگشت دوبارش به Wwe رو با حجم کم(حدود ۲ مگابایت) و در چند قسمت براتون آماده کردم که امیدوارم بتونید به راحتی دانلود کنید .

 

 

 دانلود ورودی Batista

**Dawnload**

 

دانلود مسابقه در 4 قسمت

**Dawnload-Part 1**

**Dawnload-Part 2**

**Dawnload-Part 3**

**Dawnload-Part 4**

 

 

-----------------------------------------

 

"عکس منتخب پست"

عکس منتخب پست هم مربوط  به عکس Batista بر روی یکی از مهم ترین شماره های مجله ی PWI در سال 2005 هست . شاید بعضی ها در جریان باشند که این مجله یکی از معتبرترین مجلات در زمینه ی کشتی حرفه ای است که هر ساله مهم ترین و معتبرترین لیست از بهترین استارهای کشتی حرفه ای در دنیا رو معرفی می کنه . همونطور که در عکس مشاهده می فرمایید نوشته شدهBatista , Wrestler Of The Year   که خب این بهترین نه تنها در Wwe معنی میده بلکه درکل لیگهای دنیا صحت داره . جالب اینجاست که Dave در همین لیست که سال 2008 منتشر شد ، رده ی تعجب برانگیز پانزدهم رو به خودش اختصاص داد که در عرض 3 سال اختلاف فجیعی محسوب میشه که حتما شما بهتر از من علت سقوط 15 پله ای رو درک می کنید .

 

 

 

**Full Size**

 

---------------------------------------------

 

امیدوارم از این پست استفاده کرده باشید .

خدانگهدار

[+] نوشته شده توسط جلال در 22:28 | |

SD Batista vs. Big Show Result

سلام دوستان...

 

در این هفته اسمک داون که شب چهارشنبه برگزار شد باتیستا به مصاف بیگ شو رفت و موفق شد با قانون DQ برنده مسابقه بشه. باتیستا در حین مسابقه قفلی رو بر روی بیگ شو انجام میده که بیگ شو موفق به شکستن قفل نمیشه و کریس جریکو میاد به کمک بیگ شو و مسابقه DQ میشه.بعد از مسابقه درگیری کوچیکی هم بین باتیستا و جریکو صورت میگیره و باتیستا جریکو رو رقیب خودش میبینه

 

 

خوب.اینطور که معلومه ما باید شاهد مبارزه باتیستا و جریکو باشیم.میشه حدث مسابقه باتیستا و جریکو رو در ppv Hell in a Cell زد.

 

---------------------------------------------------

 

" تا بعد "

[+] نوشته شده توسط فرهاد در 10:8 | |

:: مطالب پيشين